DS1343D-33+
Part Number : DS1343D-33+
Manufacturer : Maxim Integrated
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : DS1343D-33+ More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Date Format : YY-MM-DD-dd
Time Format : HH:MM:SS
Number of Pins : 14
Min Supply Voltage : 3 V
Max Operating Temperature : 85 °C
Products Category : Integrated Circuits (ICs) - Clock/Timing - Real Time Clocks
Qty : 8418 In Stock
Applications : Power delivery Test & measurement Gaming
Interface : SPI
Memory Size : 96 B
Logic Function : Clock
Max Supply Voltage : 5.5 V
Operating Supply Voltage : 3.3 V
Min Operating Temperature : -40 °C